«ОЛВІС ТРЕЙД» – якісна курятина оптом від вітчизняного виробника

Курятина та м'ясо індика завжди залишаться основою раціону для людини, особливо якщо мова йде про дієтичне м'ясо. Але щоб бути впевненим в якості пташиного м'яса, перед тим як купувати куряче м'ясо оптом, необхідно звертатися за поставками до надійних виробників. Компанія «ОЛВІС ТРЕЙД» виробляє якісне, свіже пташине м'ясо, яке відповідає всім сучасним стандартам контролю в асортименті та за вигідними оптовими цінами. З нами ви будете забезпечені своєчасними поставками м'ясної продукції, яка буде користуватися популярністю у покупців. 

Зараз конкуренція на ринку курятини досить висока, тому варто підійти відповідально до вибору вітчизняного виробника. Багаторічна робота в цій сфері гарантує якість нашої продукції. У виробництві ми використовуємо тільки найсучасніші технології та методики роботи персоналу. Компанія строго контролює всі процеси та якість продукції, а також постійно збільшує ефективність, знижуючи таким чином витрати. Дотримання стандартів та всіх санітарних норм виробництва, зберігання і охолодження м'яса робить «ОЛВІС ТРЕЙД» одним з лідерів даної сфери. 

Пташине м'ясо вимагає ретельного зберігання, щоб зберігати всі корисні вітаміни та елементи, а також радувати кінцевого покупця приємним та ніжним смаком. Курятина є найпопулярнішим пташиним м'ясом у світі завдяки своїй користі, універсальності та невисокій вартості, а індичка не тільки має вишуканий смак, але і не замінна при суворих дієтах. Тому ці продукти традиційно користуються високою і стабільною популярністю серед клієнтів. 

Чому варто купити куряче м'ясо в «ОЛВІС ТРЕЙД»? 

Наш основний пріоритет – це надійне і тривале співробітництво з клієнтом, що має перспективи для розвитку. Саме довгострокові контракти на курятину оптом дозволяють налаштувати найефективнішу і швидку систему поставок найсвіжішої продукції. У нашому широкому асортименті – морожене і охолоджене куряче м'ясо, субпродукти, супові набори і ін. Тривала співпраця гарантує найшвидше і високорівневе транспортування продуктів, які завдяки спеціальним методикам безпечної обробки зберігають свіжість надовго. 

Крім самої якості продукції, ми гарантуємо відмінний, налагоджений сервіс і бездоганне дотримання обумовлених термінів – наші співробітники – професіонали, а виробництво налагоджено та оптимізовано. До того ж, «ОЛВІС ТРЕЙД» пропонує купити куряче м'ясо за найвигіднішим поєднанням ціна/якість. Для тих замовників, які бажають укласти тривалий контракт, у нас приготовлена гнучка система знижок, яка дозволить досягти найвигідніших умов для обох сторін. Ми працюємо на перспективу, тому поважаємо побажання клієнта й зацікавлені в тому, щоб він процвітав, а наші відносини постійно розвивалися. Тому поспішайте зателефонувати нам, і ми розповімо про всі деталі співпраці, які цікавлять вас!

Заморожені кури
Заморожене м'ясо довго зберігає свіжість, тому його вигідно купувати великими партіями та робити запаси. Також його можна використовувати для різних страв світової кухні, від смаження на грилі до бульйонів.
Охолоджене м'ясо курки
Перш за все, охолоджене м'ясо відрізняється від замороженого своєю свіжістю. Це не проморожене м'ясо, в якому залишилися всі смакові якості та вітаміни, тому воно дуже корисне та смачне. Крім того, охолоджена курка не злипається в єдину масу, тому її не треба розморожувати – вона просто охолоджена до такого стану, при якому вона може зберігатися до трьох діб.
Індичатина
Індичатина – популярне пташине м'ясо, яке відрізняється тонким, вишуканим смаком, а також ніжною текстурою. Дієтичний продукт, який легко засвоюється, воно прекрасно підходить для приготування поживних, але неважких страв.