Про компанію

 ›  Про компанію

З 2005 року фірма «ОЛВІС ТРЕЙД» представляє своїм покупцям широкий асортимент продукції. Оптовикам ми пропонуємо курей-бройлерів, оброблену індичатину та курятину, напівфабрикати, заморожену і охолоджену продукцію. 

Вибираючи для закупівель сировину, ми звертаємося лише до тих постачальників, які довели якість багаторічним співробітництвом. Наша продукція виділяється оптимальним співвідношенням ціни та якості. Основним постачальником птиці нашої компанії є ТОВ «Комплекс Агромар», торгова марка «Гаврилівські курчата». 

Перевага курки торгової марки «Гаврилівські курчата»: 

  1. Кури вирощуються тільки на натуральних кормах.
  2. Тушки бройлерів можуть зберігатися без шкоди для зовнішнього вигляду до 6 днів.
  3. Оброблена тушка має вигідне співвідношення філе і каркаса.
  4. Не піддається ін’єкціям (купуючи тушку за вищою ціною, ви платите за м'ясо, а не за воду, яка при нарізці, транспортуванні та зберіганні витікає). 

Ми завжди знайдемо спільну мову з кожним клієнтом. Індивідуальний підхід до кожного нашого замовника дозволить створити зручний графік відвантажень і доставки. Купуючи наше м'ясо оптом, ви купуєте гарантію якості. Не має значення, чи співпрацює з нами великою компанією або індивідуальним підприємцем – ми зробимо наше співробітництво вигідним та зручним!