Охолоджене м'ясо курки

 ›   ›  Охолоджене м'ясо курки

У нас можна купити охолоджену курку оптом 

Курятина – найпопулярніше м'ясо птиці в світі. Воно смачне, наповнене білками, але при цьому не жирне та відрізняється ніжністю, дієтичними властивостями і варіативністю – з курячого м’яса можна зробити безліч страв. Проте, зараз, в не найпростіших умовах ринку, перед тим, як купувати охолоджену курку - оптом чи вроздріб, необхідно уважно підійти до вибору постачальника. Компанія-виробник «ОЛВІС ТРЕЙД» займається заготівлею та поставками курятини, наше виробництво – це налагоджений механізм, який, маючи в своєму розпорядженні сучасним інструментарієм, заготовляє свіжу і якісну курятину. 

Чим відрізняється заморожена курка від охолодженої? 

Перш за все, охолоджене м'ясо відрізняється від замороженого своєю свіжістю. Це не проморожене м'ясо, в якому залишилися всі смакові якості та вітаміни, тому воно дуже корисне та смачне. Крім того, охолоджена курка не злипається в єдину масу, тому її не треба розморожувати – вона просто охолоджена до такого стану, при якому вона може зберігатися до трьох діб. Звичайно, це не зрівнятися з половиною року зберігання замороженої курятини, але охолоджене та заморожене м'ясо птиці виробляється та закуповується для абсолютно різних потреб. Тому для термінової готування смачних страв краще закуповувати охолоджену курятину. Вона відмінно підходить як для смажених, так і для варених страв з найрізноманітніших кухонь світу, або для наваристого бульйону. Ніякого зайвого запаху, все м'ясо ретельно очищено і виглядає чудово. 

Наша компанія насамперед зацікавлена в щільному і стабільному співробітництві, тому пропонує вигідні умови угод, а також дотримується суворі правила при підготовці та доставці замовлень. Якщо у клієнта з'явилися питання, на них наші консультанти завжди раді дати вичерпні відповіді – в цілому, ми робимо все, щоб сервіс у нас залишався на високому рівні. В умовах серйозної конкуренції наша компанія залишається одним з кращих виробників м’яса птиці.