Заморожене стегно куряче

 ›   ›   ›  Заморожене стегно куряче

Ви можете купити заморожене стегно куряче оптом у «ОЛВІС ТРЕЙД» 

Курячі стегна використовуються в безлічі українських, азіатських, європейських страв. Живильні, в міру жирні, вони відрізняються приємним смаком і ситністю. Їх можна запікати, тушкувати, смажити на сковороді і грилі – кількість застосувань для замороженого курячого стегна незліченна. Тому цей товар користується заслуженою популярністю серед покупців. У «ОЛВІС ТРЕЙД» ви можете купити заморожене стегно куряче оптом, прямо у виробника, налагодивши швидкі поставки в будь-яких обсягах. Крім того, клієнт може вибрати, чи хоче він стегно на кістки зі шкірою або без неї. 

Вигідне взаємне співробітництво та задоволені клієнти – ось наш пріоритет. Професіонали, які працюють на нашому підприємстві вичерпно присвятять вас в справу, розповівши про гнучких умовах і вигідні пропозиції. Наша продукція – курятина – відрізняється високою якістю, довго зберігається, містить безліч поживних речовин. 

Перш за все, на тлі високої конкуренції на ринку м'яса птиці, ми прагнемо, щоб клієнт отримував тільки краще, добірне м'ясо, яке буде користуватися популярністю. Тому ми зацікавлені в довгостроковому і плідному співробітництві. Використовуючи європейські сучасні технології, ми готуємо м'ясо в найкращому вигляді, в якому воно і транспортується до замовника. Купивши пташине м'ясо від «ОЛВІС ТРЕЙД», ви отримаєте товар високої якості. 

Характеристики замороженого стегна курячого: 

Склад (на 100 г)

- Білки: 20 г

- Жири: 10,5 г

- Енергетична цінність: 175 Ккал

Термін та умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище -18°C, термін придатності – 6 місяців.