Заморожені кури

 ›   ›  Заморожені кури

Заморожені кури

Якісні заморожені кури оптом від «ОЛВІС ТРЕЙД» 

Заморожене м'ясо довго зберігає свіжість, тому його вигідно купувати великими партіями та робити запаси. Також його можна використовувати для дуже різних страв світової кухні, від смаження на грилі до бульйонів. Ми пропонуємо якісних заморожених курей оптом – ніжки, філе та ін.. Свіже м'ясо швидко доставляється покупцеві, не втративши своїх смакових якостей. У нашому асортименті представлена і халяльна курятина. Крім того, покупець може вибрати, в якому вигляді м'ясо буде до нього доставлено – наприклад, філе шматками або цілою грудкою, крильця – від двох до чотирьох фаланг і таке ін. 

Наша компанія вже зарекомендувала себе на ринку пташиного м'яса, пропонуючи відмінне поєднання ціни та якості для зацікавлених клієнтів. Курятина користується величезною популярністю, так як це корисне, дієтичне м'ясо, тому попит на нього є в усіх сферах, пов'язаних з кулінарією. Ми пропонуємо вигідні умови по замороженим курям та прагнемо до тривалої співпраці.

Кури заморожені в Києві та Україні 

Пташине м'ясо – їжа, яка легко засвоюється та відмінно підходить як під європейські, так і під азіатські страви. Поживне і дієтичне, воно є найпопулярнішим м'ясом в Україні, тому кури – заморожені або охолоджені, швидко розходяться по прилавках і так само швидко з них зникають. Тому варто закуповувати цей продукт відразу великими партіями – це не тільки вигідно з точки зору нижчої ціни, а й забезпечить клієнта запасами на тривалий період. У правильних умовах зберігати заморожених курей можна до півроку. Серед нашого широкого асортименту заморожених курей оптом клієнт зможе знайти саме той продукт, який підходить для його потреб. Швидка доставка та якісний сервіс допоможуть заощадити час та кошти.